Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 26 Травня 2016 № 207-р

Про затвердження Порядку організації роботи з розгляду запитів на отримання публічної інформації у Миколаївській обласній державній адміністрації


 

Зареєстровано в головному територіальному управлінні юстиції
у Миколаївській області від 07 червня 2016 року № 104/2435
 
 
 
 
Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», з метою створення належних механізмів реалізації права на доступ до публічної інформації за максимально спрощеною процедурою і визначення порядку взаємодії структурних підрозділів Миколаївської обласної державної адміністрації з організації роботи щодо розгляду запитів на інформацію: 
 
1. Затвердити  Порядок  організації  роботи  з  розгляду  запитів  на отримання публічної інформації у Миколаївській обласній державній адміністрації, що додається.
 
2. Керівникам  структурних  підрозділів  Миколаївської  обласної державної адміністрації забезпечити дотримання вимог Порядку організації роботи з розгляду запитів на отримання публічної інформації у Миколаївській обласній державній адміністрації.
 
3. Відділу  роботи  із зверненнями  громадян  апарату  Миколаївської обласної державної адміністрації  (Продану В.І.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
 
4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації (Мартиросову С.В.) довести це розпорядження до відома населення через засоби масової інформації.
 
5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.
 
6. Контроль  за  виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Ничипорчука А.Г.
 
 
Голова Миколаївської обласної
державної адміністрації                                                                     В.І.Меріков


Додатки