Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.


Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 30 Червня 2017 № 232-р

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік у Миколаївській області


 

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017  року № 308-р  «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік», з метою широкого інформування жителів Миколаївської області щодо євроатлантичної інтеграції України:
 
1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік у Миколаївській області (далі - план заходів), що додається.
 
2. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання плану заходів та інформувати про хід його виконання управління  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації щокварталу до 20 числа останнього місяця звітного періоду.
 
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кушніра О.В.
 
 
Голова облдержадміністрації                                                              О.Ю.Савченко


Додатки