Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 01 Лютого 2018 № 22-р

Про надання інформації щодо стану радіаційного та хімічного захисту


 Відповідно до статей 27, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 35 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 року № 1200 "Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю", наказу Державної служби з надзвичайних ситуацій України від 11 жовтня 2014 року № 578 "Про Примірний табель термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту" та з метою упорядкування надання звітних та інформаційних матеріалів з питань організації радіаційного та хімічного захисту:

 
1. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, сільським, селищними, міським головам об'єднаних територіальних громад:
 
             1) організувати роботу із забезпечення населення та працівників формувань цивільного захисту засобами радіаційного та хімічного захисту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 року № 1200 "Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю" в адміністративно-територіальних одиницях.
 
 
 
2) при складанні проектів місцевих бюджетів розглядати питання щодо виділення коштів на придбання засобів радіаційного та хімічного захисту.
Строк - постійно при
формуванні та уточненні місцевих бюджетів
 
             3) звіти щодо стану забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами радіаційного та хімічного захисту надавати до управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації за формою 3/5/рхз Примірного табелю термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту, затвердженого наказом Державної служби з надзвичайних ситуацій України від 11 жовтня 2014 року № 578 (додаток 1).
Строк: щороку до 25 грудня
 
2. Доручити управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації та запропонувати державній установі "Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України" звіти щодо стану медико-біологічного захисту населення області (у частині, що стосується) надавати до управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації за формою 8/1/МБЗ Примірного табелю термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту, затвердженого наказом Державної служби з надзвичайних ситуацій України від 11 жовтня 2014 року № 578 (додаток 2).
                                                                               Строк: щороку до 25 грудня
 
         3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови
облдержадміністрації від 04 жовтня 2002 року № 532-р "Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України 19 серпня 2002р. № 1200 "Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту", від 31 грудня 2009 року № 518-р "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 04.10.2002 № 532-р "Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1200 "Про затвердження порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту".
 
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гайдаржи В.В.
 
 
Голова облдержадміністрації                                                        О.Ю. Савченко