Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.


Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 14 Березня 2018 № 72-р

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік у Миколаївській області


 Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 109-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», з метою широкого інформування жителів Миколаївської області щодо євроатлантичної інтеграції України:

 
1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік у Миколаївській області (далі - план заходів), що додається.
 
2. Доручити керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання плану заходів та інформувати про хід його виконання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації щокварталу до 15 числа останнього місяця звітного періоду.
 
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Заступник голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації                                                                   О.В.Кушнір


Додатки