Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 29 Грудня 2018 № 585-р

Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік


 

Відповідно до статті 40 Конституції України, статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення:
 
1. Затвердити графік особистого прийому громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік, графік особистих виїзних прийомів громадян головою Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік та графік особистих виїзних прийомів громадян першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік (додаються).
 
2. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити опублікування графіків особистого прийому громадян та особистих виїзних прийомів громадян головою, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік у засобах масової інформації.
 
3. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, головам об’єднаних територіальних громад, керівникам територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Миколаївській області затвердити графіки особистих та особистих виїзних прийомів громадян на 2019 рік, довести їх до відома населення через засоби масової інформації та забезпечити регулярне проведення прийомів громадян протягом року. Копії затверджених графіків надати відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації до 15 січня 2019 року.
 
4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 15 травня 2018 року №177-р«Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови, Миколаївської облдержадміністрації на 2018 рік».
 
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Боня В.В.
 
 
 
 
Голова облдержадміністрації                                                    О. САВЧЕНКО
 
 


Додатки