Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 11 Січня 2019 № 8-р

Про заходи щодо відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Миколаївській області 2019 року


 
Відповідно до статей 2, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанови Верховної Ради України від 05 вересня 2018 року № 2521-VIII «Про відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та проведення Всеукраїнської естафети єднання», Указу Президента України від 13 листопада 2014 року № 871/2014 «Про День Соборності України» та з метою належного відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Миколаївській області:
 
1. Затвердити заходи щодо відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Миколаївській області (далі – заходи), що додаються.
 
2. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів щодо відзначення в 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Миколаївській області (додається).
 
3. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації забезпечити фінансування проведення заходів відповідно до затвердженого кошторису в установленому чинним законодавством порядку.
 
4. Доручити керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, сільським, селищним, міським головам об’єднаних
територіальних громад забезпечити виконання затверджених заходів і подати управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації інформацію про проведену роботу до 25 січня 2019 року.
 
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
 
Перший заступник голови
облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації                                                       В. БОНЬ 


Додатки