Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 28 Січня 2019 № 20-р

Про розподіл обов’язків між головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови облдержадміністрації та керівником апарату облдержадміністрації


 

Відповідно до статей 8, 10, 13-27, 31-36, 39, 40, 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 667 «Про затвердження Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань»:
 
1. Затвердити розподіл обов’язків між головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови облдержадміністрації та керівником апарату облдержадміністрації з реалізації повноважень, передбачених Законом України «Про місцеві державні адміністрації» (далі - розподіл), що додається.
 
2. Покласти обов’язки з реалізації повноважень:
 
1) на першого заступника голови облдержадміністрації Боня В.В. – з питань агропромислового розвитку та земельних відносин, оборонної та мобілізаційної роботи, гуманітарних питань, надання адміністративних послуг та розвитку громадянського суспільства;
 
2) на заступника голови облдержадміністрації Шевченка Є.В. – з питань управління архівною справою;
 
3) на заступника голови облдержадміністрації Кушніра О.В. – з питань фінансів та економічного розвитку, децентралізації та соціальних питань;
 
4) на заступника голови облдержадміністрації Гайдаржи В.В. – з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту;
 
5) на керівника апарату облдержадміністрації (вакансія) – з питань керівництва державною службою та з питань діяльності апарату облдержадміністрації.
 
3. Встановити, що порядок заміщення першого заступника та заступників голови облдержадміністрації у разі їх відсутності визначається головою облдержадміністрації шляхом видання відповідного розпорядження.
 
4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 17 липня 2018 року № 295-р «Про розподіл обов’язків між головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови облдержадміністрації та керівником апарату облдержадміністрації», від 22 серпня 2018 року № 362-р «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 липня 2018 року № 295-р» та від 23 січня 2019 року № 19-р «Про внесення змін до розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 17.07.2018 № 295-р».
 
5. Контроль за виконанням першим заступником, заступниками голови облдержадміністрації та керівником апарату облдержадміністрації покладених на них обов'язків та цього розпорядження залишаю за собою.
 
 
 
Перший заступник голови
облдержадміністрації, виконувач
функцій і повноважень
голови облдержадміністрації                                                                          В. БОНЬ 


Додатки