Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 18 Лютого 2019 № 41-р

Про внесення змін до розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів»


  

 Зареєстровано в головному туриторіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 28 лютого 2019 року № 57/3342

 

 Відповідно до статей 2, 13, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», статей 9, 16 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва області:
 
1. Внести до Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р, зареєстрованим в головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 10 липня 2017 року за № 199/2780, такі зміни:
 
1) абзац перший пункту 3 розділу І викласти в такій редакції:
«3. Компенсація здійснюється на підставі Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області.»;
 
2) пункт 6 розділу І викласти в такій редакції:
«6. Головним розпорядником коштів обласного бюджету та відповідальним виконавцем Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Миколаївській області в частині часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються для реалізації проектів суб’єктам малого і середнього підприємництва, є департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації (далі – головний розпорядник).».
 
2. Департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
 
3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації довести це розпорядження до відома населення через засоби масової інформації.
 
4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.
 
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Кушніра О.В.
 
 
 
Перший заступник голови Миколаївської
обласної державної адміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови Миколаївської
обласної державної адміністрації                                                В. БОНЬ