Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 18 Квітня 2019 № 128-р

Про проведення в Миколаївській області ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя


Відповідно до статей 2, 22, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 21 грудня 2018 року № 10, Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року № 3737/169, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 листопада 2014 року за № 1504/2628, з метою підготовки та залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя, встановлення i подальшого розвитку ділових контактів між державними службовцями, участі збірної команди державних службовців області у ІІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців:
 
1. Створити організаційний комітет з підготовки та проведення в Миколаївській області ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі – організаційний комітет) у складі згідно з додатком.
 
2. Провести 24-26 травня 2019 року на базі дитячого оздоровчого комплексу «Спортіум» (с. Чорноморка, Очаківський район, Миколаївська область) змагання ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя за участю збірних команд державних службовців Миколаївської області.
 
3. Затвердити Положення про проведення в Миколаївській області ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, що додається.
 
4. Організаційному комітету:
 
1) забезпечити якісну підготовку та проведення в Миколаївській області змагань ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя;
 
2) з метою підготовки до участі у ІІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя 2019 року забезпечити відбір кращих спортсменів для формування збірної команди державних службовців Миколаївської області.
 
5. Головам райдержадміністрацій забезпечити участь районних збірних команд державних службовців у змаганнях ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.
 
6. Збірній команді державних службовців облдержадміністрації у складі 22 осіб взяти участь у змаганнях ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. Відповідальність за формування збірної команди державних службовців облдержадміністрації, її підготовку та участь у спартакіаді покласти на управління молоді та спорту облдержадміністрації .
 
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Боня В.В.
 
 
 
Голова облдержадміністрації                                                                        О. САВЧЕНКО 

 Додатки