Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 15 Серпня 2019 № 396-р

Про оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних


Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», з метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Миколаївської обласної державної адміністрації для реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Миколаївська обласна державна адміністрація:
 
1. Затвердити план заходів щодо організації надання Миколаївською обласною державною адміністрацією публічної інформації у формі відкритих даних, що додається.
 
2. Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату забезпечити виконання затвердженого пунктом 1 цього розпорядження плану заходів.
 
3. Затвердити перелік наборів даних Миколаївської обласної державної адміністрації, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних апаратом Миколаївської обласної державної адміністрації, що додається.
 
4. Взяти до відома, що паспорт набору даних Миколаївської обласної державної адміністрації, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних повинен містити елементи, зазначені в пункті 7 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835.
 
5. Встановити, що функції розпорядника інформації Миколаївської обласної державної адміністрації здійснюють відповідні структурні підрозділи Миколаївської обласної державної адміністрації (в частині інформації, що отримана, створена підрозділом і знаходиться у його володінні) та апарат Миколаївської обласної державної адміністрації (у частині інформації, що отримана, створена та знаходиться у володінні структурних підрозділів апарату).
 
6. Відділу комп’ютерного та господарського забезпечення апарату Миколаївської обласної державної адміністрації забезпечити технічну підтримку та обслуговування роботи з питань оприлюднення відкритих даних у структурних підрозділах Миколаївської обласної державної адміністрації.
 
7. Покласти на керівників структурних підрозділів Миколаївської обласної державної адміністрації та її апарату персональну відповідальність за підготовку, розміщення, актуальність, достовірність та оновлення на офіційному вебсайті Миколаївської обласної державної адміністрації та на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних і розпорядниками якої є структурні підрозділи Миколаївської обласної державної адміністрації та її апарат.
 
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Демчука О.М.
 
 
 
 
Виконувач обов'язків
голови облдержадміністрації                                               В’ячеслав БОНЬ
 
 


Додатки