Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Про роботу управління

  Стан розроблення містобудівної документації та надання адміністративних послуг на 01.10.2019
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2019 13:56:39
151Kb Скачать Завантажити
  Стан реалізації Комплексної програми з розроблення містобудівної документації території та створення служби містобудівного кадастру за січень-вересень 2019 року
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2019 13:56:20
158Kb Скачать Завантажити
  Стан реалізації Комплексної програми з розроблення містобудівної документації території та створення служби містобудівного кадастру за перше півріччя
Формат: PDF | Добавлен: 25/07/2019 15:21:23
162Kb Скачать Завантажити
  Прийняття в експлуатацію житла за 2 кв. 2019 року
Формат: PDF | Добавлен: 25/07/2019 15:19:37
70Kb Скачать Завантажити
  Стан розроблення містобудівної документації та надання адміністративних послуг на 01.07.2019
Формат: PDF | Добавлен: 25/07/2019 15:16:59
151Kb Скачать Завантажити
  Прийняття в експлуатацію житла за 1 кв. 2019 року
Формат: PDF | Добавлен: 19/04/2019 14:05:16
124Kb Скачать Завантажити
  Стан розроблення містобудівної документації та надання адміністративних послуг на 01.04.2019
Формат: PDF | Добавлен: 19/04/2019 14:04:29
151Kb Скачать Завантажити
  Прийняття в експлуатацію житла за січень-вересень 2018 року
Формат: PDF | Добавлен: 18/01/2019 14:36:17
73Kb Скачать Завантажити
  Стан розроблення містобудівної документації та надання адміністративних послуг на 29.12.2018
Формат: PDF | Добавлен: 18/01/2019 14:36:01
79Kb Скачать Завантажити
  Про роботу управління за станом на 01.10.2018
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2018 15:08:02
132Kb Скачать Завантажити

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI прошу розмістити на сайті облдержадміністрації в розділі «про роботу управління» наступну інформацію.

26 квітня поточного року відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Гайдаржи В.В.
На засіданні розглядались наступні питання:
1. Про затвердження регламенту роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Миколаївській обласній державній адміністрації та функцій і повноважень заступників голови та членів комітету доступності.
2. Про проведені заходи щодо обладнання безперешкодним доступом палат в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів в частині пристосування для потреб інвалідів-візочників та інших осіб з обмеженими фізичними можливостями, передбачене фінансування та наміри щодо облаштування таких палат в 2018 році, заплановані заходи щодо обладнання безперешкодним доступом лікувальних закладів відповідно до чинних нормативних актів.
3. Про стан доступності в містах та районах області до громадського автотранспорту, вуличної мережі, автовокзалів особам з інвалідністю у візках, особам з вадами зору та слуху, обладнання транспорту загального користування засобами інформування пасажирів з вадами зору або слуху,обладнання місцями для паркування транспортних засобів людей з обмеженими можливостями.
4. Про стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до залізничного вокзалу «Миколаїв»,передбачене фінансування та заплановані заходи щодо забезпечення доступності залізничного вокзалу в 2018 році.
5. Про стан забезпечення доступності в містах та районах області закладів фізичного виховання та спорту для людей з обмеженими можливостями, передбачене фінансування та заплановані заходи щодо забезпечення доступності в 2018 році.
За результатами засідання надані доручення:
управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації на наступне засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при облдержадміністрації запросити голів місцевих комітетів доступності та керівника головного управління Національної поліції в Миколаївській області;
управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації провести нараду з керівниками підпорядкованих закладів охорони здоров’я та членами комітету з числа громадських організацій щодо доступності для маломобільних груп населення лікувальних закладів;
створити робочу групу для обстеження лікувальних закладів щодо їх доступності для маломобільних груп населення (наявність місць для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, облаштування палат, туалетних кімнат тощо) у складі членів комітету доступності з числа громадських організацій, представників управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Миколаївський області, управління містобудування та архітектури облдержадміністрації та управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради.
голові Первомайської райдержадміністрації провести роботу щодо створення безперешкодного доступу для маломобільних груп населення до лікувальних закладів на території району;
управлінню інфраструктури облдержадміністрації спільно з головним управлінням Національної поліції в Миколаївській області провести роботу щодо усунення випадків незаконної зупинки чи стоянки транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю;
членам комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при облдержадміністрації надати пропозиції до порядку денного наступного засідання комітету доступності до управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.
Також рекомендовано:
управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради провести роботу щодо доступності громадського автотранспорту загального користування для маломобільних верств населення (обладнання транспорту засобами інформування осіб з вадами зору та слуху, зовнішнім та внутрішнім озвученням транспорту, світловим табло, які сповіщають пасажирів о зупинках тощо);
начальнику залізничного вокзалу «Миколаїв» провести роботу щодо навчання співробітників вокзалу жестової мови;
управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради провести нараду з керівниками підпорядкованих закладів охорони здоров’я та членами комітету з числа громадських організацій щодо доступності для маломобільних груп населення лікувальних закладів;
Первомайському міському голові провести роботу щодо створення безперешкодного доступу для маломобільних груп населення до лікувальних закладів на території району.
Додається розпорядження «Про організацію роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Миколаївській обласній державній адміністрації» від 28 березня 2018 № 94-р, яким затверджено оновлений склад комітету доступності та Регламент роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при обласній державній адміністрації, яким розмежовано функції та повноваження членів комітету доступності.

  Регламент роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при обласній державній адміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 14/05/2018 16:27:36
282Kb Скачать Завантажити
У 2017 році в області прийнято в експлуатацію 73,5 тис.м2 загальної площі житла, що на 30,7% менше ніж у 2016 році.
Частка житла, прийнятого в експлуатацію в одноквартирних будинках, становила 64,8%, у будинках із двома і більше квартирами – 35,2%. Обсяг житла, збудованого у будинках із двома й більше квартирами зменшився на 51,7%, в одноквартирних будинках – на 9,2%.
Фізичними особами побудовано 64,8% всього житла області. Ними прийнято в експлуатацію 47,6 тис.м2 загальної площі житла, що на 8,8% менше ніж у 2016 році.
Переважна частка житла збудована у міських поселеннях – 66,6 тис.м2 (або 90,5% загальної площі), решта – у сільській місцевості. Обсяг прийнятого житла у міських поселеннях зменшився на 32,4%, у сільській місцевості – на 8,7%.
Із загальної площі прийнятого в експлуатацію житла 59,6 тис.м2 становила площа нових квартир, 13,9 тис.м2 – приріст площі існуючих квартир за рахунок реконструкції.
Рішенням обласної ради від 21.12.2017 № 23 затверджено Комплексну соціально-економічну програму забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки.
Відповідно до програми на пільгове довготермінове кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла (постанова Кабінету Міністрів України від 29.05.2001 №584 «Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла») на 2018 рік передбачено виділення коштів із обласного бюджету у сумі – 3 174 000,0 грн. (2 600 000,0 грн. загальний фонд та 574 000,0 грн. спецфонд).
18.04.2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку житлового будівництва у Миколаївській області, на якому були розглянуті переліки кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту по Миколаївській області. Відповідно до помісячного розпису перше фінансування з обласного бюджету заплановано на травень місяць поточного року.
Для надання часткової компенсації відсоткових ставок кредитів комерційних банків (постанова Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року № 853 «Про затвердження Порядку часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла») передбачено виділення коштів 685 000,0 грн., в тому числі:

із державного бюджету - 679 000,0 грн (фактично виділено коштів та перераховано на рахунки позичальників - 124 718,33 грн);

із бюджету м. Миколаєва - 6 000,0 грн. Фактично виділено коштів та перераховано на рахунки позичальників - 35,49 грн.
Для здешевлення вартості іпотечних кредитів (постанова Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №343 «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов») з державного бюджету передбачено виділення - 1 843 700,0 грн.
Фактично надійшло та перераховано на рахунки позичальників у 2018 році - 445 989,57 грн.
Для надання державної підтримки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 №140 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом» за станом на 19 квітня Миколаївським регіональним управлінням Держмолодьжитла зареєстровано 112 сімей, з яких дві родини у 2017 році отримали державну підтримку на будівництво житла за рахунок коштів державного бюджету за адресою м.Миколаїв, вул. Громадянська, 34, корпус 02. Термін введення в експлуатацію 2 квартал 2018 року. Будівельна готовність 95%.
Для надання державної підтримки у 2018 році кошти з обласного бюджету та бюджету м. Миколаєва не виділялися.
04.04.2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку житлового будівництва у м. Миколаєві, на якому був затверджений перелік молодих сімей та одиноких молодих громадян, які зареєстровані в Миколаївському регіональному управлінні Держмолодьжитла по м. Миколаєву у загальній кількості 314, з яких 253 платоспроможні, знаходяться у рейтингу кандидатів та можуть скористатися програмою пільгового кредитування у ІІ-ІІІ кварталі 2018 року.
З бюджету міста Миколаєва відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2001 №584 «Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла» передбачено виділення коштів у сумі – 22 322 000,0 грн. (20 000 000,0 грн. загальний фонд та 2 322 000,0 грн. спецфонд).
Всього фактично виділено та надійшло - 10 800 000,0 грн, з них, всього фактично використано та перераховано позичальникам за станом на 20.04.2018 – 4 767 749,0 грн. Ще 5 рішень про надання пільгових кредитів на загальну суму 4 237 074,0 грн. готуються для затвердження головним розпорядником коштів та погодження головою правління Держмолодьтжитла.
У 2018 році укладено 5 кредитних договорів на суму - 4 767 749,0 грн. на будівництво 2-х та 3-х кімнатних квартир у 3-х секційному багатоповерховому житловому будинку за адресою: м. Миколаїв, мкрн. Північний, корпус 27-а, І - черга. Термін введення в експлуатацію 2 півріччя 2018 року. Будівельна готовність 60 %.
За станом на 01.04.2018 органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади в місцевих бюджетах на розроблення містобудівної документації на місцевому та регіональному рівнях у 2018 році передбачено 14227,61 тис. грн, з місцевого бюджету 6319,27 тис. грн.
На фінансування проектних робіт по внесенню змін до Схеми планування території Миколаївської області у 2016 році по лінії ДФРР направлено 1,719 млн.грн. та 0,19 млн.грн. із обласного бюджету, із 3,9 млн.грн, передбачених договором.
Продовжено реалізацію інвестиційного проекту «Схема планування території Миколаївської області - внесення змін», який фінансується із ДФРР та обласного бюджету. У 2017 році на зазначені цілі направлено 1,990 млн. грн. Проектування зазначеної містобудівної документації завершено та ведеться підготовка до проходження державної експертизи.
На сьогодні всі райони Миколаївської області забезпечені затвердженими Схемами планування територій, які переважно розроблені в період з 70-х по 90-ті роки, однак вони втратили свою актуальність і потребують термінового оновлення. Арбузинська та Казанківська райдержадміністрації прийняли рішення про оновлення Схем планування території районів та виготовили топогеодезичну основу для цієї містобудівної документації.
В Миколаївській області на обліку знаходиться 911 населених пунктів (офіційний портал Верховної Ради України), у тому числі: 5 міст обласного значення, 4 міста районного підпорядкування, 17 селищ міського типу та 885 сільських населених пунктів. Із зазначеної кількості населених пунктів у 231 населеному пункті генеральні плани взагалі не розроблялися (1-смт Костянтинівка Арбузинського району, 216-сел, 14 селищ).
Із 5 міст обласного значення генеральними планами забезпечено всі 5 населених пунктів (Миколаїв, Первомайськ, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Очаків). 2 березня 2018 року Очаківською міською радою затверджено новий генеральний план та зонінг м. Очаків.
Також, Миколаївською міською радою прийнято рішення про внесення змін та оновлення генерального плану та плану зонування м. Миколаїв, на даний час ведуться роботи по виготовленню топографо-геодезичної основи.
Розробляються генеральні плани для міст районного підпорядкування Снігурівки та Нова Одеса. Завершено роботу з оновлення генерального плану міста Баштанки, матеріали якого знаходяться на державній експертизі.
У 2017 році розроблено та затверджено рішенням селищної ради оновленого генерального плану для смт Березанка та розпочато розроблення генеральних планів для смт Арбузинка, Воскресенське, Первомайське, Братське.
У 2015-2017 роках розроблено та затверджено генеральні плани та плани зонування для 24 населених пунктів області та 40 детальних планів територій. Містобудівна документація для об’єднаних територіальних громад наразі не розроблялася.
В процесі розроблення знаходяться проекти генеральних планів для 36 населених пунктів області.
Управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації протягом І кварталу 2018 року на безоплатній основі надано 77 адміністративних послуг потенційним забудовникам.
Управліннями і відділами містобудування та архітектури міст та районів області протягом І кварталу 2018 року замовникам будівництва надано 53 будівельних паспортів, 38 містобудівних умов та обмежень, 12 паспортів прив’язки розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, проведено 7 засідання архітектурно-містобудівних рад.