Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації

/54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22/
В.о. начальника
Сікорський С.В.
Приймальня
37-35-44
37-02-05 (ф)

Положення про управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації

Зміни до Положення управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації


Звернення громадян Програми
Доступ до публічної інформації Транспорт
Електронне звернення Про Управління
Дорожнє господарство Корисні посилання

Адміністративні послуги

  ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по визначенню перевізників на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, замовником на яких є облдержадміністрація
Формат: PDF | Добавлен: 25/06/2018 16:28:28
450Kb Скачать Завантажити
  Наказ управління інфраструктури Миколаївської ОДА "Про введенню в дію рішення конкурсного комітету для визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування..."
Формат: PDF | Добавлен: 25/06/2018 16:30:14
144Kb Скачать Завантажити
  Проект розпорядження Миколаївської облдержадміністрації "Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Миколаївської області"
Формат: ZIP | Добавлен: 10/05/2018 10:39:51
592Kb Скачать Завантажити

Міжнародні пасажирські перевезення

У Миколаївській області функціонує потужна транспортна система, до складу якої входить залізничний, морський, річковий, автомобільний, авіаційний та трубопровідний транспорт.
Через територію області проходять міжнародні транспортні коридори:
1. Євроазійський транспортний коридор ЄАТК: Одеса-Миколаїв-Херсон-Джанкой-Керч;
2. Чорноморського економічного співробітництва М14: Рени-Измаил-Одесса-Николаев-Херсон-Мелитополь-Бердянск-Мариуполь-Новоазовск;
3. Балтійське море - Чорне море.
Водний транспорт
Водний транспорт представлений 4 морськими портами і 1 річковим, а також низкою приватних терміналів.
Акваторії портів з'єднується з морем через Бузько-Дніпровський лиманський канал (БДЛК). Канал починається біля острова Березань і тягнеться на 44 милі до порту Миколаїв. БДЛК складається з 13 колін, 6 з них проходять по Дніпровського лиману, а інші - по річці Південний Буг. Ширина каналу 100 м, глибина - 10,5 м. Навігація цілорічна. Проводки суден здійснює ДП "Дельта-Лоцман".
Зона відповідальності ДП «Дельта-лоцман» простягається на сотні морських миль від Маріуполя на сході до Рені на заході. На балансі у підприємства знаходиться Бузько-Дніпровсько-Лиманський (БДЛК) і Херсонський морський (ХМК) канали. Розпорядженні власним спеціалізованим флотом і є членом Європейської асоціації морських лоцманів. На базі «Дельта-лоцман» функціонує сучасний галузевий тренажерний центр з підготовки та перепідготовки морських лоцманів і лоцманів-операторів регулювання руху суден (РДС). Центр обладнаний комплексом навігаційного устаткування фірми «Транзас».
Миколаївський морський торговельний порт заснований в 1798 році і входить до п'ятірки найбільших портів України. Розташований у місті Миколаєві біля лівого берега закруту річки Південний Буг, в 35 км вгору за течією від місця впадання річки в Дніпровський лиман. Порт з'єднаний з морем Бузько-Дніпровсько-Лиманським каналом. Прохід по підхідному каналу судна довжиною більше 187 м здійснюється буксирним забезпеченням.
Територія порту 94,0 га, акваторія - 225,0 га. Допустима осадка біля причалів 10,3 м (у прісній воді).
Розрахунковий вантажообіг порту - 9 млн.тонн на рік. В цілому це експортно-імпортні вантажі. В експорті основне місце займають хімічні добрива, металоконструкції, труби, бавовна та інші вантажі, в імпорті - продовольчі товари.
У порту 14 причалів, які мають залізничні під'їзні шляхи. Площа закритих складів - 42,9 тис.кв.м, відкритих - 197,3 тис.кв.м. Порт забезпечений сучасними перевантажувальними механізмами: портальними кранами, авто- і електропогрузочнимі механізмами. Вантажно-розвантажувальні роботи здійснюються цілодобово.
Поруч розташований морський термінал ТОВ "Евері", що займається перевалкою рослинних масел і меляси. Перевалка вантажів на судна здійснюється на причалах Миколаївського морського порту. Потужності терміналу дозволяють перевалити до 350 тис.тонн меляси і 700 тис.тонн рослинного масла в рік.
ТОВ «Порт Очаків» розташований на правому березі Дніпровського лиману в промисловій зоні м.Очаків з 4 причалами глибиною 6,35 м кожний і довжиною 178 м, 160 м, 140 м і 50 м. Діючий порт призначений для обробки вантажних і вантажно-пасажирських , а також поромних суден. Термінал для прийому суден типу «РО-РО» має апарель.
Дніпро-Бузький морський торговельний порт створений в 1978 році у складі Миколаївського глиноземного заводу. Сьогодні Дніпро-Бузький морський торговельний порт входить до складу Миколаївського морського порту і спеціалізується на переробці бокситів для ТОВ "МГЗ". Розташований на лівому березі Бузького лиману в районі Російської коси, в 10 км на південь від м Миколаєва. Площа акваторії - 135 га. Площа території - 25 га. Порт має 5 причалів довжиною 810 м: три - глибоководних, для вивантаження бокситів, і два мілководних. На території ДБМТП розташований комплекс з перевалки харчових масел і меляси ТОВ "Термінал-Укрпіщесбитсирьё".
Спеціалізований морський порт "Октябрьск" був заснований в 1965 році. Розташований на лівому березі Бузько-дніпровського лиману, на відстані 35 миль від моря, 25 км від м.Миколаєва. Порт має 7 глибоководних причалів загальною довжиною 1,9 км і спеціалізується на переробці техніки, металів, обладнання, вантажів в ящиках, пакетах, контейнерах та інших генеральних вантажів. Порт оснащений критими складами загальною місткістю 40 тис.кв.м. Площа відкритих складських площ - 240 тис.кв.м. Проектний обсяг вантажопереробки становить 1 млн.тонн генеральних вантажів на рік.
Миколаївський річковий порт заснований в 1882 році. Філія "Миколаївський річковий порт" АСК "Укррічфлот" включає вантажний район і пасажирський ділянку, майстерні з ремонту флоту і обладнання. Вантажний район річкового порту розташований в Миколаєві, у лівого берега закруту річки Південний Буг, в 40 км вгору за течією від місця впадання річки в Дніпровський лиман. Річковий порт має 7 вантажних причалів довжиною 858 погонних метрів, загальна площа відкритих складських майданчиків - 46600 квадратних метрів. Мається критий склад площею 729 квадратних метрів. Потужність порту з переробки вантажів складає 6 млн. Тонн на рік, в т.ч. місцевих матеріалів - 3 млн. тонн на рік.
На території порту розташований зерноперевантажувальний комплекс загальною ємністю понад 100 тис.т. До складу пасажирського ділянки входить річковий вокзал (площею 1966 кв.м, розрахований на 300 пасажирів) і 28 пасажирських причалів загальною довжиною 750 погонних метрів (7 причалів довжиною 400 погонних метрів при річковому вокзалі).
Зерноперевантажувальний термінал СП "НІБУЛОН" створений в 2003 р. Основні характеристики терміналу:
· Можливість відвантаження до 20 тисяч тонн зерна на добу;
· Унікальна технологія високоякісного зберігання зерна;
· Сучасна конвеєрно-транспортна система;
· Автоматизовані системи управління вантажопотоками, комп'ютеризований ваговий комплекс з електронними вагами;
· Сумарна продуктивність одночасного прийому сільгосппродукції на терміналі 90 залізничних вагонів і 700 автомобілів;
· 2 купола-зерносховища ємністю по 50 тис.тонн зерна і діаметром по 64 м кожний;
· Додатковий комплекс зерносховищ загальною ємністю 22 тис.тонн включає 4 зерносховища об'ємом по 5,5 тис.тонн кожне;
· Причал довжиною 352 м, що дозволяє робити навантаження двох теплоходів одночасно.
Термінал "Ніка-Тера" - перший приватний морський порт України. ЗАТ "Миколаївський калійний термінал "Ніка-Тера" розташований в м.Миколаєві, на лівому березі Дніпро-Бузького лиману. Порт має 7 причалів загальною довжиною понад 1300 м, власний залізничний комплекс. Розрахований на перевантаження 7 млн.т добрив, зернових і генеральних вантажів на рік.
Залізничний транспорт
До складу залізничного транспорту входять локомотивне та вагонне депо, залізничні станції Миколаїв-вантажний, Жовтнева, Кульбакіно, Прибузька, Горохівка, парк-станції "Миколаїв-рудний" і "Морський порт", а також Ольшанське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту. Експлуатаційна довжиною магістралей залізничних колій загального користування становить 720 км, з них 37% - електрифікованих.
Потужність залізничного вузла "Миколаїв" з переробки вантажів - 800 вагонів на добу. Операції з обробки контейнерів здійснюються цілодобово.
Завдяки наявності розгалуженої залізничної мережі, яка має підходи до портів, терміналів і великим промисловим підприємствам, Миколаївська область має широкі можливості для прийому, переробки, доставки вантажів, організації транзитних перевезень.
Залізничний вокзал у м.Миколаєві забезпечує взаємозв'язок області з іншими регіонами України, в тому числі за направленням на Київ, Одесу, Харків, Крим, Донецько-Придніпровський регіон, а через них - міжнародне сполучення з іншими країнами.
Авіаційний транспорт
Комунальне підприємство "МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ" входить до складу найбільших і найбільш технічно обладнаних аеропортів півдня України. Аеропорт класу "В/4С" має сучасну злітно-посадочну смугу 2555 х 44 м.
· Покриття – бетон, посилений в 2017 році асфальто-полімерним бетоном;
· Площа територіі Аеропорта – 320 га;
· Пасажирський аеровокзал - 2- поверхова будівля;
· Відстань від міста - 13 км.
Строрінка аеропорта - https://www.nlv.aero/