До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка — Миколаївська обласна державна адміністрація
Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Указ Президента України від 11 квітня 2012 року № 257/2012 "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 167-р “Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200- річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150 – річчя від дня його перепоховання”

Розпорядження голови облдержадміністрації від 30.03.11 № 84-р "Про заходи з підготовки та відзначення в Миколаївській області 200–річчя з дня народження Т.Г.Шевченка"

Заходи з відзначення в Миколаївській області 200–річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

Розпорядження голови облдержадміністрації від 21.05.12 № 149-р "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.03.2011 № 84-р «Про заходи з підготовки та відзначення в Миколаївській області 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка»

Розпорядження голови облдержадміністрації від 24 грудня 2013 року № 395-р "Про відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка в Миколаївській області"

Заходи, що відбуваються в Миколаївській області, з нагоди відзначення 200 -річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка

  Пам’ятки Миколаївщини, присвячені Т.Г.Шевченку.
Формат: DOC | Добавлен: 08/11/2013 09:00:24
37Kb Скачать Завантажити

Презентація видання краєзнавчої Шевченкіани – «Шевченківського енциклопедичного словника Миколаївщини» Ігоря Марцінковського

23 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького в рамках циклу культурно-мистецьких заходів «До Шевченкових джерел» відбулася презентація нового видання краєзнавчої Шевченкіани – «Шевченківського енциклопедичного словника Миколаївщини». Автор ідеї та упорядник - відомий краєзнавець Ігор Богданович Марцінковський.

До «Шевченківського енциклопедичного словника Миколаївщини» увійшли статті відомих миколаївських вчених, літературознавців, краєзнавців, музеєзнавців, педагогів. Ця книга є першим виданням, яке висвітлює зв’язки Т.Г. Шевченка та його творчості з Миколаївщиною, а також включає дослідження нових маловідомих сторінок краєзнавчої Шевченкіани.

На презентації відомі краєзнавці, які мають безпосереднє відношення до миколаївської шевченкіани, поділилися враженнями про книгу.

Під час заходу прозвучали «Ода Кобзарю» миколаївського поета, композитора, заслуженого артиста України Олександра Сичьова, поезії, присвячені Т.Г. Шевченку, виступив дитячий зразковий театр пісні «Натхнення» міського Будинку вчителя під керівництвом Євгенії Маспанової-Чорної.

Захід пройшов за участі представників управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, шевченкознавців, працівників закладів культури, освіти, читачів бібліотеки.